Dalībnieki «Baltic Grand Prix» | Reģistrācija ir slēgta
Hall 2Datums: 13.12.2019.
Organizators: Spektrs
Atbildīgais: Aigars Svars
Vieta: Ķīpsalas IC
13. December (Hall 2)
1 session 9:15
2 session 12:00
3 session 15:00
4. session 18:00 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (LA) (13)
- Youth + Adult (ST) (6)
5. session 19:30 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (ST) (11)
- Youth + Adult (LA) (4)
14. December (Hall 2)
1 session 9:00
- Juvenile I E6 (10)
- Juvenile II E6 (34)
- Junior I C Standard (31)
- Junior II C Standard (28)
2 session 13:00
3 session 14:30
4 session 16:30
- Juvenile I Standard 4 dances (15)
- Juvenile II Standard 4 dances (40)
- Junior I Standard (40)
- Junior II Standard (55)
15. December (Hall 2)
1 session 9:15
- Junior II C Latin (27)
- Junior I C Latin (27)
- Junior I D Standard (31)
- Junior II D Standard (11)
- Juvenile I Latin 4 dances (15)
- Juvenile II Latin 4 dances (40)
2 session 13:30
3 session 15:00
4 session 16:45
- Junior I D Latin (30)
- Junior II D Latin (12)
- Junior I Latin (48)
- Junior II Latin (58)
kopā: 1400
Junior II 8 dances (W,T,V,Q,S,Ch,R,J)
# | Vārds, uzvārds | Klubs | Valsts |
---|---|---|---|
1 | Timur Shin / Kristina Krassikova | Style | Kazakhstan |
2 | Gregor Labunski / Carmel Anette Niimann | Crause | Estonia |
3 | Lukas Stanynas / Toma Bespalovaite | Rumba | Lithuania |
4 | Elias Saastamoinen / Emmiina Alimattila | Lá Team Lieto | Finland |
5 | Thorri Stefansson / Christa Hronn Davidsdottir | Iceland | Iceland |
6 | Anton Bjarmi Björnsson / Bjarney Edda Ludviksdottir | HK-club Iceland | Iceland |
7 | Ņikita Bogdanovs / Sanita Misiņa | Viva | Latvia |
8 | Aleksejs Gutenko / Nikola Pankova | Mirada | Latvia |
9 | Augustinas Guobis / Vilte Zibudaite | Spindulys | Lithuania |
10 | Reinis Līdaka / Marta Aleksandra Palmbaha | Škutāna DS | Latvia |
11 | Kristijonas Jankunas / Valerija Glusenkova | Spindulys | Lithuania |
12 | Dotsenko Ilya / Irende Yasmin | Style | Kazakhstan |
13 | Toms Špīlbergs / Anna Krista Kipļuka | Vecrīga | Latvia |
14 | Marks Kravcovs / Darina Jakovļeva | Elfs | Latvia |
15 | Rihards Pauls Avotiņš / Katrīna Ezera | Golda | Latvia |
16 | Artūrs Janeks / Bārbala Andersone | Lesto | Latvia |
17 | Illia Blyzniuk / Stefaniia Rudenko | Stardust | Ukraine |
18 | 10095759 / 10108344 | Crause | Estonia |
19 | Markus Andreas Otsmaa / Deisi-Ly Maegi | Crause | Estonia |
20 | Gabriels Kristofers Lielais / Daniēla Naumova | Tango | Latvia |