Rezultāti «Baltic Rising Stars»

Skate un Iesācēji
Datums: 29.04.2017.
Organizators: Spektrs, Stars
Atbildīgais: Aigars Svars, Loreta Vainovska
Vieta: Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs

1.programma

3.programma

4.programma

5.programma

6.programma

Pirmskolas audzēkņi

Numurs Vārds,uzvārds Klubs
2 Gundars Emerbergs
Aiga Liberte
Olaine
(Latvia)
3 Ilja Komarovs
Anastasija Antonova
Flamenko
(Latvia)
4 Ilja Kurilovs
Madara Kate Ķimine
Flamenko
(Latvia)
5 Ralfs Zommers
Nikola Bite
Olaine
(Latvia)
7 Jegors Žepetovs
Emilia Savicka
Klasika
(Latvia)
9 Stepans Ļebedevs
Darja Flegontova
Dance4U
(Latvia)
10 Edgars Arbidāns
Anna Šešeņa
Ziemeļblāzma
(Latvia)
11 Danil Sitiakov
Diana Sitiakova
Klasika
(Latvia)
12 Maksimiliāns Barcis
Ļubova Volkova
Ziemeļblāzma
(Latvia)
13 Kiril Lukums
Anna Lebedeva
Flamenko
(Latvia)
14 Justins Gekišs
Nika Fedorko
Aurum
(Latvia)
15 Romans Kostigovs
Tatjana Kisile
Flamenko
(Latvia)
16 Maksims Kurmakajevs
Emīlija Amanda Dobelniece
Anitas deju studija
(Latvia)
17 Danil Sitiakov
Victoria Kruglyakova
Klasika
(Latvia)
18 Grigory Grechanyy
Ailina Gułmedova
Klasika
(Latvia)
19 Arturs Borisovskis
Zlata Rusaka
Aurum
(Latvia)
20 Arturs Borisovskis
Valērija Ņikitina
Aurum
(Latvia)
21 Stepans Ļebedevs
Tereze Sarule
Dance4U
(Latvia)
22 Matvejs Rižovs
Danika Zaiceva
Aurum
(Latvia)
23 Aleksejs Verbenko
Elizabete Keita Legzdiņa
Anitas deju studija
(Latvia)
24 Tatarenko Marat
Stavinskaja Polina
Aurum
(Latvia)
25 Grigory Grechanyy
Quanhe Hi

(Latvia)
26 Rihards Uļjāns
Una Rēzija Ernstsone
Aurum
(Latvia)
27 Kristers Kitenbergs
Vlada Sadovska
Aurum
(Latvia)
28 Ralfs Barlots
Rendija Marta Bērziņa
Aurum
(Latvia)
29 Olegs Larins
Patrisija Veblovska
Aurum
(Latvia)
30 Arnolds Krietis
Julija Kuzmina
Aurum
(Latvia)
31 Matvejs Rižovs
Kristina Kobzeva
Aurum
(Latvia)
32 Eduards Kalninš
Arina Protčenko
Aurum
(Latvia)
33 Emīls Gamuļčiks
Agata Katerinča
Aurum
(Latvia)
34 Kristers Kitenbergs
Māra Nevedomska
Aurum
(Latvia)
35 Aleksej Eļkins
Angelina Eļkina
Flamenko
(Latvia)
36 Kārlis Skrastiņš
Samanta Danileviča
Anitas deju studija
(Latvia)
* - Aleksandra Kurusova (ritms)
* - Aleksandrs Aļošins (soļi)
* - Gatis Sevels (stāja)
* - Svetlana Vītoliņa (ritms)
* - Dmitrijs Morderers (soļi)
* - Rihards Eglītis (stāja)