Datums | 23.11.2019. |
---|---|
Vieta | Madlienas KN |
Organizators | Andra DS |
Atbildīgais | Andris Miķelsons |
Galvenais tiesnesis | Vitālijs Sidaravičus
|
Tiesneši |
(A)
Valentīna Sidaravičus
(Latvija)
(B)
Ants Lopsik
(Igaunija)
(C)
Iveta Zīle
(Latvija)
(D)
Dace Skrastiņa
(Latvija)
(E)
Valērijs Nazadze
(Latvija)
(F)
Aleksandrs Aļošins
(Latvija)
(G)
Vilmārs Ivuškāns
(Latvija)
|
Informators | Jānis Rukmanis
|
Mūzika | Ainārs Kārkliņš
|
Sekretārs | Andris Rudaks
|
B/D 2 dejas
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
26 | 1 | Mark Kruglyakov Katrīna Pakalne |
Alex Dance
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ACDFG |
Ch ACDFG |
Summa |
---|---|---|---|---|
26 | 1 | 56555 | 44443 | 45/27 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Bērni I iesācēji - 1. līmenis
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
18 | 1 | Konrad Lopsik Laura Liis Laurits |
Minifox
Igaunija |
20 | 2 | Karl Robert Vimberg Sandra Siivesti |
Minifox
Igaunija |
14 | 3 | Niks Ratnieks Emīlija Jakāne |
Reveranss
Latvija |
16 | 3 | Dans Kišņakovs Eva Vītola |
Andra DS
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCEG |
Ch ABCEG |
Summa |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 66666 | 66666 | 60/36 |
20 | 2 | 66655 | 65666 | 57/35 |
14 | 3 | 54556 | 54554 | 48/29 |
16 | 3 | 53554 | 54554 | 45/28 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Bērni I iesācēji - 1.-2. līmenis
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
18 | 1 | Konrad Lopsik Laura Liis Laurits |
Minifox
Igaunija |
20 | 2 | Karl Robert Vimberg Sandra Siivesti |
Minifox
Igaunija |
16 | 3 | Dans Kišņakovs Eva Vītola |
Andra DS
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W BDEFG |
Q BDEFG |
Ch BDEFG |
J BDEFG |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
18 | 1 | 65656 | 55654 | 66656 | 56656 | 110/67 |
20 | 2 | 66555 | 56655 | 55656 | 55656 | 108/64 |
16 | 3 | 35543 | 45543 | 45544 | 44543 | 83/50 |
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Bērni II iesācēji - 1.-2. līmenis
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
17 | 1 | Renārs Eihmanis Sabīne Di Andradi |
Duets
Latvija |
8 | 2 | Markuss Gūtmanis Alise Neimande |
Reveranss
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABDFG |
Q ABDFG |
Ch ABDFG |
J ABDFG |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
17 | 1 | 66656 | 66645 | 66656 | 56656 | 113/70 |
8 | 2 | 54545 | 64554 | 54545 | 54545 | 93/56 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Juniori I iesācēji - 1.-2. līmenis
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
3 | 1 | Leonards Reimanis Lauma Gabriela Kurzemniece |
Sara
Latvija |
5 | 1 | Rodrigo Reimanis Lauma Gabriela Kurzemniece |
Sara
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ACDEG |
Q ACDEG |
Ch ACDEG |
J ACDEG |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
3 | 1 | 66566 | 55565 | 66666 | 66565 | 113/68 |
5 | 1 | 66566 | 44464 | 66566 | 65566 | 108/65 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Bērni I - E4
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
11 | 1 | Reinis Roze-Dumbraitis Aleksandra Ustinova |
Zīle
Latvija |
E4 | 2 |
6 | 2 | Jegors Pizāns Alise Liģere |
Škutāna DS
Latvija |
E4 | 1 |
1 | 3 | Ričards Gribs Rebeka Kļaviņa |
Škutāna DS
Latvija |
E4 | 1 |
Fināls
Nr | Vieta | W BCDEF |
Q BCDEF |
Ch BCDEF |
J BCDEF |
---|---|---|---|---|---|
11 | 1 | 11111 | 21121 | 11131 | 11113 |
6 | 2 | 22222 | 12212 | 22312 | 22321 |
1 | 3 | 33333 | 33333 | 33223 | 33232 |
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 |
1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
11 | 1 | 5 | - | - |
1 | 3 | - | - | 5 |
6 | 2 | - | 5 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
6 | 2 | 2 | 5 | - |
11 | 1 | 3 | - | - |
1 | 3 | - | - | 5 |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | - | 2 | 5 |
11 | 1 | 4 | - | - |
6 | 2 | 1 | 4 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
11 | 1 | 4 | - | - |
6 | 2 | 1 | 4 | - |
1 | 3 | - | 2 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 4 |
6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | 8 |
1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | 12 |
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
Bērni II - E4
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
9 | 1 | Rihards Keišs Brianna Sofija Svedberga |
RV Studio
Latvija |
E4 | 2 |
13 | 2 | Maikls Mārcis Devenis Sindija Marta Baruna |
Reveranss
Latvija |
E4 | 1 |
12 | 3 | Mārtiņš Opmanis Jekaterina Fiļipova |
Zīle
Latvija |
E4 | 1 |
15 | 4 | Markuss Rieksts Emīlija Kišņakova |
Andra DS
Latvija |
E4 | 1 |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDE |
Q ABCDE |
Ch ABCDE |
J ABCDE |
---|---|---|---|---|---|
9 | 1 | 11111 | 22113 | 13212 | 22313 |
13 | 2 | 32323 | 31222 | 41123 | 11122 |
12 | 3 | 23232 | 13331 | 22331 | 33231 |
15 | 4 | 44444 | 44444 | 34444 | 44444 |
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 |
13 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 8 |
12 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 11 |
15 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 16 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
9 | 1 | 5 | - | - | - |
12 | 2 | - | 3 | - | - |
15 | 4 | - | - | - | 5 |
13 | 3 | - | 2 | 5 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
15 | 4 | - | - | - | 5 |
12 | 3 | 2 | 2 | 5 | - |
9 | 1 | 2 | 4/6 | - | - |
13 | 2 | 1 | 4/7 | - | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
15 | 4 | - | - | 1 | 5 |
13 | 2 | 2 | 3/4 | - | - |
9 | 1 | 2 | 4 | - | - |
12 | 3 | 1 | 3/5 | - | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
15 | 4 | - | - | - | 5 |
13 | 1 | 3 | - | - | - |
12 | 3 | 1 | 2 | 5 | - |
9 | 2 | 1 | 3 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | 1 | 2 | 3 | 4 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | - | - | - | - | 5 |
13 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | - | - | - | - | 8 |
12 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | - | 11 |
15 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | - | - | - | - | 16 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
Bērni I iesācēji - 2.-3. līmenis
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
11 | 1 | Artūrs Maksimovs Adriāna Jokste |
Liberta
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W BCDEF |
Q BCDEF |
Ch BCDEF |
J BCDEF |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
11 | 1 | 54565 | 54454 | 64565 | 55565 | 99/59 |
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
Bērni II iesācēji - 2.-3. līmenis
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
6 | 1 | Kristiāns Nordvigs Melānija Gulbe |
Zīle
Latvija |
17 | 2 | Renārs Eihmanis Sabīne Di Andradi |
Duets
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ACEFG |
Q ACEFG |
Ch ACEFG |
J ACEFG |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
6 | 1 | 66666 | 65565 | 65565 | 66665 | 113/68 |
17 | 2 | 55556 | 55656 | 65656 | 55556 | 107/63 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Juniori I iesācēji - 2.-3. līmenis
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
3 | 1 | Leonards Reimanis Lauma Gabriela Kurzemniece |
Sara
Latvija |
5 | 1 | Rodrigo Reimanis Lauma Gabriela Kurzemniece |
Sara
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABDEG |
Q ABDEG |
Ch ABDEG |
J ABDEG |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
3 | 1 | 45566 | 55465 | 55566 | 55565 | 104/62 |
5 | 1 | 55565 | 44464 | 55566 | 55566 | 102/59 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Bērni I + II E6
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
15 | 1 | Markuss Rieksts Emīlija Kišņakova |
Andra DS
Latvija |
E4 | 1 |
Fināls
Nr | Vieta | W CDEFG |
V CDEFG |
Q CDEFG |
Ch CDEFG |
R CDEFG |
J CDEFG |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 1 | 11111 | 11111 | 11111 | 11111 | 11111 | 11111 |
Nr | Vieta | W | V | Q | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 |
W
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
15 | 1 | 5 |
V
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
15 | 1 | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
15 | 1 | 5 |
Ch
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
15 | 1 | 5 |
R
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
15 | 1 | 5 |
J
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
15 | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | V | Q | Ch | R | J | 1 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 6 |
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Juniori I E6
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
17 | 5 | Daniels Catlakss Krista Elēna Zariņa |
Liberta
Latvija |
E6 | 1 |
6 | 6 | Roberts Jurāns Evelīna Lamstere |
Duets
Latvija |
E6 E4 |
1 1 |
28 | 7 | Kirills Zeļenkovs Laura Komarova |
Polārzvaigzne
Latvija |
E4 | 1 |
30 | 1 | Patriks Jermolajevs Anna Luīza Blīgzna |
Reveranss
Latvija |
E6 | 3 |
1 | 2 | Kristians Bērziņš Elīza Eihmane |
Duets
Latvija |
E6 | 2 |
13 | 3 | Gustavs Flugins Katrīna Birzniece-Biržāne |
Tango
Latvija |
E6 | 2 |
24 | 4 | Ričards Niedrītis Elēna Lielā-Kārkliņa |
Tango
Latvija |
E6 E4 |
1 4 |
Fināls (5-7 Vietas)
Nr | Vieta | W ABCEG |
V ABCEG |
Q ABCEG |
Ch ABCEG |
R ABCEG |
J ABCEG |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 5 | 11211 | 11111 | 12111 | 33233 | 32222 | 11311 |
6 | 6 | 23133 | 32322 | 23322 | 12311 | 11311 | 23232 |
28 | 7 | 32322 | 23233 | 31233 | 21122 | 23133 | 32123 |
Nr | Vieta | W | V | Q | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 9 |
6 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 12 |
28 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 15 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 4 | - | - |
28 | 2 | - | 3 | - |
6 | 3 | 1 | 2 | 5 |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 5 | - | - |
28 | 3 | - | 2 | 5 |
6 | 2 | - | 3 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 4 | - | - |
28 | 3 | 1 | 2 | 5 |
6 | 2 | - | 3 | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
17 | 3 | - | 1 | 5 |
6 | 1 | 3 | - | - |
28 | 2 | 2 | 5 | - |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
28 | 3 | 1 | 2 | 5 |
6 | 1 | 4 | - | - |
17 | 2 | - | 4 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
28 | 2 | 1 | 3/5 | - |
17 | 1 | 4 | - | - |
6 | 3 | - | 3/6 | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | V | Q | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | - | - | - | 9 |
6 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | - | - | - | 12 |
28 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | - | - | - | 15 |
Fināls (1-4 Vietas)
Nr | Vieta | W ABCEG |
V ABCEG |
Q ABCEG |
Ch ABCEG |
R ABCEG |
J ABCEG |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 11221 | 11111 | 11111 | 21122 | 22112 | 22222 |
1 | 2 | 32112 | 22222 | 22222 | 12211 | 11221 | 11111 |
13 | 3 | 24334 | 33334 | 33344 | 33343 | 44444 | 44444 |
24 | 4 | 43443 | 44443 | 44433 | 44434 | 33333 | 33333 |
Nr | Vieta | W | V | Q | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 9 |
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 9 |
13 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 20 |
24 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 22 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 3 | - | - | - |
24 | 4 | - | - | 2 | 5 |
13 | 3 | - | 1 | 3 | - |
1 | 2 | 2 | 4 | - | - |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
24 | 4 | - | - | 1 | 5 |
30 | 1 | 5 | - | - | - |
13 | 3 | - | - | 4 | - |
1 | 2 | - | 5 | - | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
13 | 3 | - | - | 3 | - |
30 | 1 | 5 | - | - | - |
24 | 4 | - | - | 2 | 5 |
1 | 2 | - | 5 | - | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
24 | 4 | - | - | 1 | 5 |
30 | 2 | 2 | 5 | - | - |
13 | 3 | - | - | 4 | - |
1 | 1 | 3 | - | - | - |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 3 | - | - | - |
30 | 2 | 2 | 5 | - | - |
24 | 3 | - | - | 5 | - |
13 | 4 | - | - | - | 5 |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 5 | - | - | - |
13 | 4 | - | - | - | 5 |
24 | 3 | - | - | 5 | - |
30 | 2 | - | 5 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | V | Q | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | 4 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3/3 | - | - | - | 9 |
1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3/3 | - | - | - | 9 |
13 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | - | - | - | - | 20 |
24 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | - | - | - | - | 22 |
Noteikumu #11, vieta:1
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 17 | - | - | - |
1 | 2 | 13 | 29 | - | - |
1/2 fināls
Nr | Vieta | W ABCEG |
V ABCEG |
Q ABCEG |
Ch ABCEG |
R ABCEG |
J ABCEG |
Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | XX--X | XXXXX | XXXXX | XXXX- | XXX-X | XXXXX | 26 |
1 | 2 | -XXXX | XXX-X | X-XXX | XXXXX | -X-XX | XXX-X | 24 |
24 | 3 | X-XX- | ---XX | ----X | -XX-- | XXXX- | XXXXX | 17 |
13 | 4 | X-X-X | XX-XX | XX--- | X---- | XXX-X | XX--- | 16 |
17 | 5 | -X-XX | -X-X- | -XXXX | ----X | --XXX | ---XX | 15 |
6 | 6-7 | --X-- | X-X-- | XXXX- | -X-XX | ---X- | ----- | 11 |
28 | 6-7 | XX-X- | --X-- | ----- | X-XXX | X---- | --XX- | 11 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Juniori II E4
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
41 | 1 | Aleksandr Filimonov Paula Amanda Buša |
Reveranss
Latvija |
E4 | 2 |
8 | 2 | Miks Saulītis Loreta Ozola |
Andra DS
Latvija |
E4 | 1 |
19 | 3 | Edgars Lapa Renāte Sutre-Adijāne |
Lesto
Latvija |
E4 | 1 |
Fināls
Nr | Vieta | W ABDEF |
Q ABDEF |
Ch ABDEF |
J ABDEF |
---|---|---|---|---|---|
41 | 1 | 33333 | 23333 | 21213 | 11221 |
8 | 2 | 12112 | 12122 | 13132 | 33113 |
19 | 3 | 21221 | 31211 | 32321 | 22332 |
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
41 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 8 |
8 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 8 |
19 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 8 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
41 | 3 | - | - | 5 |
19 | 2 | 2 | 5 | - |
8 | 1 | 3 | - | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
41 | 3 | - | 1 | 5 |
19 | 1 | 3 | - | - |
8 | 2 | 2 | 5 | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
41 | 1 | 2 | 4 | - |
19 | 3 | 1 | 3/5 | - |
8 | 2 | 2 | 3/4 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
41 | 1 | 3 | - | - |
8 | 3 | 2 | 2 | 5 |
19 | 2 | - | 3 | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | - | - | 8 |
8 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 3/5 | - | 8 |
19 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3/5 | - | 8 |
Noteikumu #11, vieta:2
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
8 | 2 | - | 15/21 | - |
19 | 3 | - | 15/24 | - |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
Juniori II + Jaunieši - E6+D ST
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
20 | 1 | Artūrs Janeks Bārbala Andersone |
Lesto
Latvija |
E6 | 1 |
3 | 2 | Gabriels Kristofers Lielais Daniēla Naumova |
Tango
Latvija |
E6 E4 |
1 1 |
11 | 3 | Ance Millere Miks Saulītis |
Andra DS
Latvija |
E4 D |
1 1 |
Fināls
Nr | Vieta | W BCDEG |
T BCDEG |
V BCDEG |
Q BCDEG |
---|---|---|---|---|---|
20 | 1 | 31111 | 12111 | 12321 | 22121 |
3 | 2 | 12323 | 21232 | 31112 | 11312 |
11 | 3 | 23232 | 33323 | 23233 | 33233 |
Nr | Vieta | W | T | V | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
20 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 |
3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 |
11 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
3 | 2 | 1 | 3/5 | - |
11 | 3 | - | 3/6 | - |
20 | 1 | 4 | - | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
20 | 1 | 4 | - | - |
11 | 3 | - | 1 | 5 |
3 | 2 | 1 | 4 | - |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
20 | 2 | 2 | 4 | - |
3 | 1 | 3 | - | - |
11 | 3 | - | 2 | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
20 | 2 | 2 | 5 | - |
3 | 1 | 3 | - | - |
11 | 3 | - | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | Q | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2/2 | - | - | 6 |
3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2/2 | - | - | 6 |
11 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | 12 |
Noteikumu #11, vieta:1
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
20 | 1 | 12 | - | - |
3 | 2 | 8 | 15 | - |
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Jaunieši + Pieaugušie - D+C ST
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
23 | 1 | Artjoms Papšs Marija Anastasija Ļebedeva |
Elfs
Latvija |
C | 1 |
36 | 2 | Jurijs Šibajevs Darja Andrejeva-Žukova |
Elfs
Latvija |
D | 1 |
Fināls
Nr | Vieta | W ACDFG |
T ACDFG |
V ACDFG |
F ACDFG |
Q ACDFG |
---|---|---|---|---|---|---|
23 | 1 | 11111 | 11111 | 11111 | 11111 | 11111 |
36 | 2 | 22222 | 22222 | 22222 | 22222 | 22222 |
Nr | Vieta | W | T | V | F | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 |
36 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
23 | 1 | 5 | - |
36 | 2 | - | 5 |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
23 | 1 | 5 | - |
36 | 2 | - | 5 |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
23 | 1 | 5 | - |
36 | 2 | - | 5 |
F
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
23 | 1 | 5 | - |
36 | 2 | - | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
23 | 1 | 5 | - |
36 | 2 | - | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | F | Q | 1 | 2 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | 5 |
36 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | 10 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Hobby+Seniori - 4 dejas
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
34 | 1 | Mārtiņš Žūriņš Egija Žūriņa |
Andra DS
Latvija |
32 | 2 | Raivo Olesk Marika Laidna |
Fox
Igaunija |
33 | 3 | Juris Skoliņš Anita Seiga |
Andra DS
Latvija |
38 | 4 | Elmārs Boguļko Daiga Segliņa |
Andra DS
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ACEFG |
Q ACEFG |
Ch ACEFG |
J ACEFG |
---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 11112 | 11111 | 43111 | 43122 |
32 | 2 | 22221 | 23323 | 21224 | 34211 |
33 | 3 | 33343 | 32232 | 12332 | 12333 |
38 | 4 | 44434 | 44444 | 34443 | 21444 |
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 |
32 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 8 |
33 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 11 |
38 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 16 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
38 | 4 | - | - | 1 | 5 |
34 | 1 | 4 | - | - | - |
33 | 3 | - | - | 4 | - |
32 | 2 | 1 | 5 | - | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 5 | - | - | - |
32 | 3 | - | 2 | 5 | - |
33 | 2 | - | 3 | - | - |
38 | 4 | - | - | - | 5 |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
32 | 2 | 1 | 4 | - | - |
34 | 1 | 3 | - | - | - |
38 | 4 | - | - | 2 | 5 |
33 | 3 | 1 | 3 | - | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
34 | 2 | 1 | 3/5 | - | - |
32 | 1 | 2 | 3/4 | - | - |
38 | 4 | 1 | 2 | 2 | 5 |
33 | 3 | 1 | 2 | 5 | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | Q | Ch | J | 1 | 2 | 3 | 4 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | - | - | - | - | 5 |
32 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | - | - | - | - | 8 |
33 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | - | - | - | - | 11 |
38 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | - | - | - | - | 16 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Hobby+Seniori - ST (4 dejas)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
26 | 1 | Valērijs Zinčenko Irina Tomsina |
Elfs
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W BDEFG |
T BDEFG |
V BDEFG |
Q BDEFG |
---|---|---|---|---|---|
26 | 1 | 11111 | 11111 | 11111 | 11111 |
Nr | Vieta | W | T | V | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
W
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
26 | 1 | 5 |
T
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
26 | 1 | 5 |
V
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
26 | 1 | 5 |
Q
Nr | Vieta | 1 |
---|---|---|
26 | 1 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | Q | 1 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 4 |
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Hobby+Seniori - ST (5 dejas)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
31 | 1 | Raivo Poial Mall Poial |
Fox
Igaunija |
29 | 2 | Evaldas Makrickas Ekaterina Makrickiene |
Viesulas - Medos šokių studija
Lietuva |
26 | 3 | Valērijs Zinčenko Irina Tomsina |
Elfs
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCDE |
T ABCDE |
V ABCDE |
F ABCDE |
Q ABCDE |
---|---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 31212 | 31212 | 32112 | 11111 | 12111 |
29 | 2 | 12321 | 12121 | 21231 | 22222 | 31222 |
26 | 3 | 23133 | 23333 | 13323 | 33333 | 23333 |
Nr | Vieta | W | T | V | F | Q | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 1.5 | 2 | 1.5 | 1 | 1 | 7 |
29 | 2 | 1.5 | 1 | 1.5 | 2 | 2 | 8 |
26 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
26 | 3 | 1 | 2 | 5 |
31 | 1.5 | 2 | 4/6 | 5/9 |
29 | 1.5 | 2 | 4/6 | 5/9 |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
26 | 3 | - | 1 | 5 |
31 | 2 | 2 | 4 | - |
29 | 1 | 3 | - | - |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
29 | 1.5 | 2 | 4/6 | 5/9 |
31 | 1.5 | 2 | 4/6 | 5/9 |
26 | 3 | 1 | 2 | 5 |
F
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
26 | 3 | - | - | 5 |
31 | 1 | 5 | - | - |
29 | 2 | - | 5 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
26 | 3 | - | 1 | 5 |
31 | 1 | 4 | - | - |
29 | 2 | 1 | 4 | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | F | Q | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 1.5 | 2 | 1.5 | 1 | 1 | - | - | - | 7 |
29 | 2 | 1.5 | 1 | 1.5 | 2 | 2 | - | - | - | 8 |
26 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | 15 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
Juniori I D
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Kristians Bērziņš Elīza Eihmane |
Duets
Latvija |
E6 | 1 |
26 | 2 | Aleksandrs Isakovičs Margarita Parfena |
Anitas deju studija
Latvija |
E6 | 1 |
Fināls
Nr | Vieta | W ABDFG |
T ABDFG |
V ABDFG |
Q ABDFG |
S ABDFG |
Ch ABDFG |
R ABDFG |
J ABDFG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 11221 | 22122 | 21122 | 12121 | 22222 | 12121 | 11121 | 11111 |
26 | 2 | 22112 | 11211 | 12211 | 21212 | 11111 | 21212 | 22212 | 22222 |
Nr | Vieta | W | T | V | Q | S | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 11 |
26 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 13 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
26 | 2 | 2 | 5 |
1 | 1 | 3 | - |
T
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
26 | 1 | 4 | - |
1 | 2 | 1 | 5 |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 5 |
26 | 1 | 3 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
26 | 2 | 2 | 5 |
1 | 1 | 3 | - |
S
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
26 | 1 | 5 | - |
1 | 2 | - | 5 |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
26 | 2 | 2 | 5 |
1 | 1 | 3 | - |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
26 | 2 | 1 | 5 |
1 | 1 | 4 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
1 | 1 | 5 | - |
26 | 2 | - | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | W | T | V | Q | S | Ch | R | J | 1 | 2 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | - | - | 11 |
26 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | - | - | 13 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Juniori II E6
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
20 | 1 | Artūrs Janeks Bārbala Andersone |
Lesto
Latvija |
E6 | 1 |
8 | 2 | Miks Saulītis Loreta Ozola |
Andra DS
Latvija |
E4 | 2 |
19 | 3 | Edgars Lapa Renāte Sutre-Adijāne |
Lesto
Latvija |
E4 | 1 |
41 | 4 | Aleksandr Filimonov Paula Amanda Buša |
Reveranss
Latvija |
E4 | 1 |
Fināls
Nr | Vieta | W ABCEF |
V ABCEF |
Q ABCEF |
Ch ABCEF |
R ABCEF |
J ABCEF |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20 | 1 | 11131 | 22111 | 21221 | 31121 | 21221 | 24132 |
8 | 2 | 24422 | 13222 | 12132 | 13233 | 33142 | 42323 |
19 | 3 | 32313 | 34343 | 44313 | 44344 | 14313 | 33444 |
41 | 4 | 43244 | 41434 | 33444 | 22412 | 42434 | 11211 |
Nr | Vieta | W | V | Q | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 |
8 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 15 |
19 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 4 | 19 |
41 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 4 | 1 | 19 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
20 | 1 | 4 | - | - | - |
41 | 4 | - | 1 | 2 | 5 |
8 | 2 | - | 3 | - | - |
19 | 3 | 1 | 2 | 5 | - |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
41 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 |
20 | 1 | 3 | - | - | - |
8 | 2 | 1 | 4 | - | - |
19 | 3 | - | - | 3 | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
8 | 2 | 2 | 4 | - | - |
20 | 1 | 2 | 5 | - | - |
41 | 4 | - | - | 2 | 5 |
19 | 3 | 1 | 1 | 3 | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
20 | 1 | 3 | - | - | - |
8 | 3 | 1 | 2 | 5 | - |
41 | 2 | 1 | 4 | - | - |
19 | 4 | - | - | 1 | 5 |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
41 | 4 | - | 1 | 2 | 5 |
20 | 1 | 2 | 5 | - | - |
8 | 3 | 1 | 2 | 4/9 | - |
19 | 2 | 2 | 2 | 4/8 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
41 | 1 | 4 | - | - | - |
20 | 2 | 1 | 3 | - | - |
19 | 4 | - | - | 2 | 5 |
8 | 3 | - | 2 | 4 | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | V | Q | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | 4 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | - | - | - | - | 7 |
8 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | - | - | - | - | 15 |
19 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 4 | - | - | 4 | - | 19 |
41 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 4 | 1 | - | - | 2 | - | 19 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
Juniori II + Jaunieši - E6+D LA
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | Kaspars Jansons Katrīna Linkuma |
Deju studija "7"
Latvija |
D | 1 |
20 | 2 | Artūrs Janeks Bārbala Andersone |
Lesto
Latvija |
E6 | 1 |
3 | 3 | Gabriels Kristofers Lielais Daniēla Naumova |
Tango
Latvija |
E6 E4 |
1 1 |
11 | 4 | Ance Millere Miks Saulītis |
Andra DS
Latvija |
E4 D |
1 1 |
Fināls
Nr | Vieta | S ABDFG |
Ch ABDFG |
R ABDFG |
J ABDFG |
---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 11111 | 11111 | 11112 | 21111 |
20 | 2 | 23222 | 23322 | 22321 | 13422 |
3 | 3 | 32334 | 42233 | 44234 | 42233 |
11 | 4 | 44443 | 34444 | 33443 | 34344 |
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
20 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 |
3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 13 |
11 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 15 |
S
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 5 | - | - | - |
3 | 3 | - | 1 | 4 | - |
11 | 4 | - | - | 1 | 5 |
20 | 2 | - | 4 | - | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 5 | - | - | - |
11 | 4 | - | - | 1 | 5 |
20 | 2 | - | 3 | - | - |
3 | 3 | - | 2 | 4 | - |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 4 | - | - | - |
11 | 3 | - | - | 3 | - |
3 | 4 | - | 1 | 2 | 5 |
20 | 2 | 1 | 4 | - | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 4 | - | - | - |
20 | 2 | 1 | 3 | - | - |
3 | 3 | - | 2 | 4 | - |
11 | 4 | - | - | 2 | 5 |
Kopā
Nr | Vieta | S | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | 4 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | 4 |
20 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | - | 8 |
3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | - | - | - | - | 13 |
11 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | - | - | - | - | 15 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Jaunieši + Pieaugušie - D+C LA
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs | Klase | Punkti |
---|---|---|---|---|---|
23 | 1 | Artjoms Papšs Marija Anastasija Ļebedeva |
Elfs
Latvija |
C | 1 |
36 | 2 | Jurijs Šibajevs Darja Andrejeva-Žukova |
Elfs
Latvija |
D | 1 |
Fināls
Nr | Vieta | S BCDEG |
Ch BCDEG |
R BCDEG |
Pd BCDEG |
J BCDEG |
---|---|---|---|---|---|---|
23 | 1 | 22121 | 21111 | 22122 | 11111 | 11111 |
36 | 2 | 11212 | 12222 | 11211 | 22222 | 22222 |
Nr | Vieta | S | Ch | R | Pd | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 7 |
36 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 8 |
S
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
23 | 2 | 2 | 5 |
36 | 1 | 3 | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
23 | 1 | 4 | - |
36 | 2 | 1 | 5 |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
36 | 1 | 4 | - |
23 | 2 | 1 | 5 |
Pd
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
23 | 1 | 5 | - |
36 | 2 | - | 5 |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 |
---|---|---|---|
36 | 2 | - | 5 |
23 | 1 | 5 | - |
Kopā
Nr | Vieta | S | Ch | R | Pd | J | 1 | 2 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | - | - | 7 |
36 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | - | - | 8 |
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Hobby+Seniori - 6 dejas
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
34 | 1 | Mārtiņš Žūriņš Egija Žūriņa |
Andra DS
Latvija |
32 | 2 | Raivo Olesk Marika Laidna |
Fox
Igaunija |
33 | 3 | Juris Skoliņš Anita Seiga |
Andra DS
Latvija |
38 | 4 | Elmārs Boguļko Daiga Segliņa |
Andra DS
Latvija |
Fināls
Nr | Vieta | W BDEFG |
V BDEFG |
Q BDEFG |
Ch BDEFG |
R BDEFG |
J BDEFG |
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 11111 | 11111 | 11111 | 11111 | 32112 | 31121 |
32 | 2 | 22222 | 23222 | 23233 | 24222 | 24431 | 13212 |
33 | 3 | 43333 | 44333 | 32322 | 33433 | 43344 | 42333 |
38 | 4 | 34444 | 32444 | 44444 | 42344 | 11223 | 24444 |
Nr | Vieta | W | V | Q | Ch | R | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1.5 | 1 | 6.5 |
32 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 14 |
33 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 3 | 18 |
38 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1.5 | 4 | 21.5 |
W
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 5 | - | - | - |
32 | 2 | - | 5 | - | - |
33 | 3 | - | - | 4 | - |
38 | 4 | - | - | 1 | 5 |
V
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
38 | 4 | - | 1 | 2 | 5 |
33 | 3 | - | - | 3 | - |
34 | 1 | 5 | - | - | - |
32 | 2 | - | 4 | - | - |
Q
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 5 | - | - | - |
32 | 3 | - | 2 | 5 | - |
38 | 4 | - | - | - | 5 |
33 | 2 | - | 3 | - | - |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 5 | - | - | - |
38 | 4 | - | 1 | 2 | 5 |
32 | 2 | - | 4 | - | - |
33 | 3 | - | - | 4 | - |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
32 | 3 | 1 | 2 | 3 | - |
34 | 1.5 | 2 | 4/6 | 5/9 | 5/9 |
38 | 1.5 | 2 | 4/6 | 5/9 | 5/9 |
33 | 4 | - | - | 2 | 5 |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 3 | - | - | - |
38 | 4 | - | 1 | 1 | 5 |
32 | 2 | 2 | 4 | - | - |
33 | 3 | - | 1 | 4 | - |
Kopā
Nr | Vieta | W | V | Q | Ch | R | J | 1 | 2 | 3 | 4 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1.5 | 1 | - | - | - | - | 6.5 |
32 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | - | - | - | - | 14 |
33 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 3 | - | - | - | - | 18 |
38 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1.5 | 4 | - | - | - | - | 21.5 |
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (D) Dace Skrastiņa (Latvija)
- (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)
Hobby+Seniori - LA (5 dejas)
Rezultāts
Nr | Vieta | Vārds, uzvārds | Klubs |
---|---|---|---|
28 | 1 | Sergejs Pipars Anatasija Pipare |
Deju studija "7"
Latvija |
29 | 2 | Evaldas Makrickas Ekaterina Makrickiene |
Viesulas - Medos šokių studija
Lietuva |
31 | 3 | Raivo Poial Mall Poial |
Fox
Igaunija |
Fināls
Nr | Vieta | S ABCFG |
Ch ABCFG |
R ABCFG |
Pd ABCFG |
J ABCFG |
---|---|---|---|---|---|---|
28 | 1 | 12111 | 13111 | 11111 | 22111 | 12111 |
29 | 2 | 21222 | 21223 | 22223 | 31233 | 21232 |
31 | 3 | 33333 | 32332 | 33332 | 13322 | 33323 |
Nr | Vieta | S | Ch | R | Pd | J | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 |
29 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 11 |
31 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 |
S
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
28 | 1 | 4 | - | - |
29 | 2 | 1 | 5 | - |
31 | 3 | - | - | 5 |
Ch
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
28 | 1 | 4 | - | - |
29 | 2 | 1 | 4 | - |
31 | 3 | - | 2 | 5 |
R
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
28 | 1 | 5 | - | - |
29 | 2 | - | 4 | - |
31 | 3 | - | 1 | 5 |
Pd
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
29 | 3 | 1 | 2 | 5 |
28 | 1 | 3 | - | - |
31 | 2 | 1 | 3 | - |
J
Nr | Vieta | 1 | 2 | 3 |
---|---|---|---|---|
31 | 3 | - | 1 | 5 |
29 | 2 | 1 | 4 | - |
28 | 1 | 4 | - | - |
Kopā
Nr | Vieta | S | Ch | R | Pd | J | 1 | 2 | 3 | Summa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 5 |
29 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | - | - | - | 11 |
31 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | - | - | - | 14 |
- (A) Valentīna Sidaravičus (Latvija)
- (B) Ants Lopsik (Igaunija)
- (C) Iveta Zīle (Latvija)
- (F) Aleksandrs Aļošins (Latvija)
- (G) Vilmārs Ivuškāns (Latvija)