Rezultāti «Baltic Grand Prix»

Hall 2
Datums: 15.12.2019.
Organizators: Spektrs
Atbildīgais: Aigars Svars
Vieta: Ķīpsalas IC

Session 1

Session 3

Session 4

Junior I - LA

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs Klase Punkti
34 1 Nikita Kulpin
Sofiia Surnakova
Moskovia
(Russia)
- -
50 2 Ričards Krīviņš
Eva Grāvere
Daces deju skola
(Latvia)
B 1 (1/2)
97 3 Fedor Kriukov
Elizaveta Forost

(Russia)
- -
99 4 Nojus Mazunavicius
Agita Banyte

(Lithuania)
- -
55 5 Maksim Gubin
Diana Perevertaylo
Danceclub 726
(Russia)
- -
43 6 Povilas Dovydaitis
Melani Bartosevic
MJ sportiniu šokiu ak.
(Lithuania)
- -
19 7 - 8 Marat Kadyrov
Kseniia Surova
Harmony
(Ukraine)
- -
22 7 - 8 Kristupas Mlinskas
Patricija Kairytė
Klaipėdos Žingsnis
(Lithuania)
- -
12 9 Andrii Nikitonok
Kateryna Diachuk
Stardust (Kyiv)
(Ukraine)
- -
29 10 Sharov Egor
Lushchaeva Ekaterina
Stil
(Russia)
- -
27 11 Anton Melnychenko
Alisa Tkachuk
Dance Life
(Ukraine)
- -
41 12 Nikita Borunov
Mariia Rozhkova
Apriori
(Russia)
- -
20 13 Pozdniakov Timofey
Rybchenkova Victoria
Melody
(Russia)
- -
57 14 Henry Kristjan Vallaste
Kirsten Härms
Leevi
(Estonia)
- -
21 15 - 16 Armands Goldbergs
Marija Golubeva
Daces deju skola
(Latvia)
B
C
1 (2/2)
2 (1/3)
46 15 - 16 Julius Isganaitis
Guoste Grikstaite
Edita Daniute dance studio
(Lithuania)
- -
14 17 Denis Kim
Kumrinisa Shoumarova
Eleks - -
58 18 Oskar Lipp
Poliina Kussov
Elite
(Estonia)
- -
39 19 Christian Vovk
Sofiia Valeeva
GGC Club Bremen - -
18 20 Sergey Ufimtsev
Sofia Ogai
Edelveiss - -
13 21 Danis Asmanov
Tamara Bakhareva
Style /Almaty/ - -
40 22 Andrey Bondarenko
Alissa Makeyeva
Style - -
31 23 Astijus Bertauskas
Mantė Šimkutė
Klaipėdo Žingsnis
(Lithuania)
- -
32 24 Marcus Kindsigo
Annaliisa Uibo
Respect
(Estonia)
- -
33 25 Ilia Chernobai
Maria Urina
Moscovia
(Russia)
- -
16 26 - 27 Alijon Yusupov
Shirin Marayimova
Diamond - -
35 26 - 27 Dominykas Šešelgis
Ema Mikalauskaitė
Žingsnis
(Lithuania)
- -
54 28 Rapolas Luksa
Saulė Kucauskaitė
MJ spotiniu sokiu ak.
(Lithuania)
- -
17 29 - 30 Ivan Grachev
Shirin Nasirova
Diamond - -
37 29 - 30 Muratov Ivan
Fedorova Anastasiia
Ventura
(Russia)
- -
98 31 Politsinskiy Andrey
Romanovskaya Anastasia

(Russia)
- -
23 32 Richard Kutscher
Charlotte Feuerböther
Elegance e.V. Potsdam - -
24 33 Klāvs Riemers-Silarājs
Oļesja Pustoselova
RV Studio
(Latvia)
C 1 (1/2)
47 34 Andrejs Ivanovs
Alīna Aņiščenko
Elfs
(Latvia)
C 1 (2/2)
45 35 Laschaev Ilia
Oxas Milana
Lider
(Russia)
- -
28 36 Ričards Andrejs Bolšteins
Madara Klišāne
Lielupe
(Latvia)
D 1 (1/1)
51 37 Mert Hirlak
Kendra-Eliisa Neidla
Shine Dance Studio - -
53 38 Kostiuk Illia
Yakovlieva Daria
Dance Art
(Ukraine)
- -
B - Martin Dvorak
I - Žanas Untulis
K - Sergejus Makarovas
O - Vitālijs Sidaravičus
Q - Rihards Bergs
R - Andrey Piskarev
S - Gundars Briedis