Rezultāti «Baltic Grand Prix»

Hall 2
Datums: 15.12.2019.
Organizators: Spektrs
Atbildīgais: Aigars Svars
Vieta: Ķīpsalas IC

Session 1

Session 3

Session 4

Junior II - LA

Numurs Vieta Vārds,uzvārds Klubs Klase Punkti
59 1 Alans Orda
Amanda Aksenoka
Daces deju skola
(Latvia)
S 1 (1/1)
52 2 Guguchkin Nikita
Leonteva Anastasiia
Alliance
(Russia)
- -
60 3 Ilia Parfenov
Sofia Prikhodchenko
Moscovia
(Russia)
- -
34 4 Mykolas Rimkus
Enrika Jankunaite
Rolina
(Lithuania)
- -
68 5 Nikita Kilievoi
Viktorija Bumane
Danceline
(Estonia)
- -
66 6 Itay Flashler
Neta Ayvazov
DanceLine - -
28 7 Bekhruz Sadikov
Aleksandra Shishkina
Alyance - -
26 8 - 9 Taras Shershun
Kateryna Ihnatovska
Dance-Art, Kyiv
(Ukraine)
- -
47 8 - 9 Joris Apvinis
Liepa Rudnickaitė
Amber dance
(Lithuania)
- -
19 10 Soma Yamamoto
Marina Miki
Yamanaka Dance Club - -
49 11 - 12 Artem Shpigel
Anastasia Kibis
Atlant
(Russia)
- -
63 11 - 12 Roberts Punka
Karīna Kārkliņa
Vecrīga
(Latvia)
B
A
2 (1/4)
1 (1/1)
27 13 - 15 Nikita Haruns
Diana Kojonen
TK Master - -
36 13 - 15 Ilya Obukhov
Anastasia Arkhipova
Latin kvartal, Moscow
(Russia)
- -
42 13 - 15 Dotsenko Ilya
Irende Yasmin
Style - -
46 16 Daņiils Ternoviks
Marija Lapiņa
Lesto
(Latvia)
B 1 (2/4)
22 17 - 19 Lukas Stanynas
Toma Bespalovaite
Rumba
(Lithuania)
- -
23 17 - 19 Gleb Medveditckov
Lilia Mikhalenok
СШ N 22 "Мечта"
(Russia)
- -
57 17 - 19 Roman Stradetskiy
Mariia Symaka
Karnaval
(Ukraine)
- -
21 20 - 21 Gregor Labunski
Carmel Anette Niimann
Crause
(Estonia)
- -
50 20 - 21 Timur Luzan
Sabrina Goichman
Tsisaphers - -
14 22 Semen Heletei
Yelyzaveta Morozova
Dance Art
(Ukraine)
- -
37 23 - 25 Aleksander Johanson
Adriana Johanson
Maarja
(Estonia)
- -
41 23 - 25 Kristijonas Jankunas
Valerija Glusenkova
Spindulys
(Lithuania)
- -
67 23 - 25 Markus Andreas Otsmaa
Deisi-Ly Maegi
Crause
(Estonia)
- -
56 26 Stanislav Lukashchuk
Milena Kozakevych
Karnaval
(Ukraine)
- -
20 27 Masaki Kinoshita
Meria Konishi
Yamanaka Dance Club - -
45 28 Erikas Rutavičius
Aneta Zenovič
MJ sportinių šokių ak.
(Lithuania)
- -
29 29 Elias Saastamoinen
Emmiina Alimattila
Lá Team Lieto - -
48 30 Wiener Ron
Popova Sofya
Tsisaphers - -
17 31 - 32 Girey Mamutov
Shakhzoda Nosirova
Diamond - -
31 31 - 32 Mykola Krykunov
Anastasiia Bobrynova
Dance life
(Ukraine)
- -
58 33 Nojus Dauksas
Beatrice Rupslaukyte
Klaipėdos šokių ak.
(Lithuania)
- -
15 34 - 36 Alan Usmanov
Yana Tsoy
Eleks - -
16 34 - 36 Denis Cherezov
Nigina Koblyakova
Diamond - -
33 34 - 36 Deividas Sankalas
Sandrine Bergskaug
Nero - -
51 37 Toms Špīlbergs
Anna Krista Kipļuka
Vecrīga
(Latvia)
B
C
1 (3/4)
3 (1/6)
30 38 Dmitrijs Naumovs
Kristīne Krastiņa
Liberta
(Latvia)
B 1 (4/4)
40 39 Kristiāns Celmiņš
Kristiāna Kirilova
Golda
(Latvia)
C
D
1 (1/1)
1 (1/1)
A - Boris Odikadze
C - Mikko Kaasalainen
E - Vladimir Dymov
H - Andrey Sabanskiy
J - Cheslovas Norvaisha
M - Katrin Kruuse
P - Gerds Ivuškāns