Osalejad «Jaunmārupe 2019» | Registreerimine on suletud
Reitings St & LaJuniori I E6 Latvijas Kauss
Kuupäev: 19.05.2019.
Korraldaja: LSDF
Vastutav: Ligita Rihtere, Kristaps Cīrulis, Santa Garda–Lodiņa
Koht: Jaunmārupes pamatskolā, Mazcenu alejā 4a
Svētdiena 2019.gada 19.maijs
1. daļa 10:00 (Reģ.8:45)
2. daļa 12:30 (Reģ.11:00)
3. daļa 15:30 (Reģ.14:00)
- Bērni LA (Latv. reitings) (20) -
- Juniori I D ST (15)
- Seniori I ST (Latv. reitings) (4) -
- Seniori II LA (Latv. reitings) (2) -
- Seniori III LA (Latv. reitings) (3) -
- Juniori II +Jaunieši C LA (22)
4. daļa 18:00 (Reģ.16:30)
- Juniori I ST (Latv. reitings) (18) -
- Juniori II LA (Latv. reitings) (24) -
- Jaunieši LA (Latv. reitings) (16) -
- Pieaugušie ST (Latv. reitings) (4) -
kokku: 300
Juniori I ST (Latv. reitings)
# | Nimi, perekonnanimi | Klubi | Riik |
---|---|---|---|
1 | Andis Arājs / Emīlija Lasenberga | Golda | Latvia |
2 | Roberts Ceimers / Anastasija Onufrijeva | Estētika | Latvia |
3 | Aleksandrs Jurženkovs / Loreta Reinika | Estētika | Latvia |
4 | Kirils Agafonovs / Valērija Bažina | Estētika | Latvia |
5 | Kristers Valters Cers / Paula Šumeiko | Vērdiņš | Latvia |
6 | Kasparas Svistunavičius / Ugnė Makarskaitė | Toro | Lithuania |
7 | Armands Goldbergs / Eva Grāvere | Daces deju skola | Latvia |
8 | Valters Ragovskis / Jekaterina Ivanova | Deju studija "7" | Latvia |
9 | Emīls Tīmaks / Patrīcija Mariņaka | Rihtera deju skola | Latvia |
10 | Klāvs Riemers-Silarājs / Oļesja Pustoselova | RV Studio | Latvia |
11 | Klāvs Kokins / Keita Karolīna Dimante | Golda | Latvia |
12 | Ričards Krīviņš / Nellija Vorobjova | Daces deju skola | Latvia |
13 | Aleksis Savļaks / Gabriela Vītoliņa | Dzintars | Latvia |
14 | Sandijs Kasparsons / Marta Saleniece | Deju studija "7" | Latvia |
15 | Rūdolfs Dreiblathens / Paula Fabiano | Lesto | Latvia |
16 | Haralds Baltalksnis / Kiāra Klinta Felsberga | RV Studio | Latvia |
17 | Aleksejs Tretjaks / Līna Mazaļevska | Viva | Latvia |
18 | Valters Upītis / Anna Černišova | Dzintars | Latvia |