LSDF calendar

Date Event Organizer Officials Place
25.May
Tartu Open
WDSF JUVENILE 1+2 OPEN STANDARD
WDSF JUNIOR 1 OPEN STANDARD
WDSF JUNIOR 2 OPEN STANDARD
WDSF YOUTH OPEN STANDARD
WDSF UNDER 21 OPEN STANDARD
WDSF JUVENILE 1+2 OPEN LATIN
WDSF JUNIOR 1 OPEN LATIN
WDSF JUNIOR 2 OPEN LATIN
WDSF YOUTH OPEN LATIN
WDSF UNDER 21
Prestige Martin Parmas Tartu
2.Jun
WDSF Daugavpils Open 2019 Kauss Reitings
Kauss: Bērni E6
DSE CHILDREN GP Juvenile Open Latin
DSE CHILDREN GP Juvenile Open Standard
DSE CHILDREN GP Junior 1 Open Latin
DSE CHILDREN GP Junior 1 Open Standard
DSE CHILDREN GP Junior 2 Open Latin
DSE CHILDREN GP Junior 2 Open Standard
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils OC, Stadiona 1, Daugavpils
14.-15.Sep
Lielais Rudens reitings Reitings
LSDF, Estētika Liene Karimova-Zaļeska
21.Sep
Dzintarjūras kauss
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Hanzas v-skola
28.Sep
Mārtiņrožu laiks
Mario Mario Končevskis Rīga
6.Oct
Rudens
Elfs Vitālijs Sidaravičus Rīga
12.Oct
Vēju ritmi
Aura Daiga Čabovska Liepāja, Latviešu biedrības nams
19.Oct
Siguldas rudens
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Siguldas 1. p-skola
26.Oct
Vivat Cup 2019
Vivat Oļegs Zaharņovs Līvānu novada KC
2.-3.Nov
Latvia Open
Mario Mario Končevskis Daugavas SN
9.Nov
Meistara kauss
RV Studio Rihards Mailītis Hanzas v-skola
9.Nov
Ziemas akordi
Spektrs Aigars Svars BA Turība
23.Nov
Rudens valsis
Andra DS Andris Miķelsons Madlienas KN
24.Nov
Dinaburgas Kauss 2019
Vivat Oļegs Zaharņovs Daugavpils
30.Nov
Dzintarlāsīte
Aura Daiga Čabovska Liepāja, Latviešu biedrības nams
1.Dec
Ziemassvētki Siguldā
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Siguldas 1. p-skola
7.Dec
Draugu dejas
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils OC
8.Dec
Rīgas ziema
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rigas 15 v-skola
13.-15.Dec
Baltic Grand Prix
Spektrs Aigars Svars Ķīpsalas IC
11.Jan
Skanstes balva
Mario Marika Kalēja Rīga
25.Jan
Ziemas valsis
RV Studio Rihards Mailītis Hanzas v-skola
1.Feb
Rīgas atklātās meistarsacīkstes
Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska BA Turība
15.Feb
Valentīndienas kauss
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Rīgas 49.v-skolas Sporta komplekss
15.Feb
Draugu lokā
Daugavpils Jeļena Posternaka Daugavpils
22.Feb
Mirada Kauss
Mirada Aleksandrs Guļko Rīga
29.Feb
Pavasara kauss 2020
Dance4U Svetlana Vitolinya, Ojārs Bācis Rīgas Hanzas v-skola
8.Mar
Jurmala Dance Festival
Amber Jūrmala Jeļena Samuilova, Raimonds Piševs SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala
14.Mar
Ludzas kauss
Steps Svetlana Seņkova-Anciferova Ludzas TN
15.Mar
Reveranss kauss
Reveranss Jānis Rukmanis Cēsis
21.-22.Mar
Mirada Cup 2020
Mirada Aleksandrs Guļko, Jeļena Lavreņuka Rīga KP "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas 36, Rīga
28.Mar
Deju vilnis
D & D Dmitrijs Morderers Daugavpils OC
29.Mar
Mūsu cerības
RV Studio Viola Abramova-Mailīte Rīgas Hanzas v-skola
4.Apr
Dzintarlāse-2020.Liepājas kauss
Aura Daiga Čabovska Liepāja, Latviešu biedrības nams
5.Apr
Rīgas Pavasaris
Mirada Kirils Oševerovs-Alenovičs Rīgas 15. v-skola
18.-19.Apr
Baltic Rising Stars
Spektrs, Stars Aigars Svars, Loreta Vainovska SemaraH Hotel Lielupe, Jūrmala
25.Apr
Ilūkstes novada kauss
Vivat Oļegs Zaharņovs Ilūkstes novada KC
25.Apr
Siguldas pavasaris
Rīgas Skolēnu pils Vilmārs Ivuškāns Siguldas Sporta centrs