Osalejad «Baltic Grand Prix» | Registreerimine on suletud
Hall 2Kuupäev: 13.12.2019.
Korraldaja: Spektrs
Vastutav: Aigars Svars
Koht: Ķīpsalas IC
13. December (Hall 2)
1 session 9:15
2 session 12:00
3 session 15:00
4. session 18:00 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (LA) (13)
- Youth + Adult (ST) (6)
5. session 19:30 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (ST) (11)
- Youth + Adult (LA) (4)
14. December (Hall 2)
1 session 9:00
- Juvenile I E6 (10)
- Juvenile II E6 (34)
- Junior I C Standard (31)
- Junior II C Standard (28)
2 session 13:00
3 session 14:30
4 session 16:30
- Juvenile I Standard 4 dances (15)
- Juvenile II Standard 4 dances (40)
- Junior I Standard (40)
- Junior II Standard (55)
15. December (Hall 2)
1 session 9:15
- Junior II C Latin (27)
- Junior I C Latin (27)
- Junior I D Standard (31)
- Junior II D Standard (11)
- Juvenile I Latin 4 dances (15)
- Juvenile II Latin 4 dances (40)
2 session 13:30
3 session 15:00
4 session 16:45
- Junior I D Latin (30)
- Junior II D Latin (12)
- Junior I Latin (48)
- Junior II Latin (58)
kokku: 1400
Juvenile II E4 (W,Q,Ch,J)
# | Nimi, perekonnanimi | Klubi | Riik |
---|---|---|---|
1 | Bondarenko Daniil / Fink Daniella | Eleks | Uzbekistan |
2 | Rykantas Viršilas / Jogailė Kontenytė | Spindulys | Latvia |
3 | Gustavs Pranaitis / Anastasija Trizna | Lielupe | Latvia |
4 | Timurs Maksimovs / Kerija Agra Ancīte | Lielupe | Latvia |
5 | Emīls Stūrmanis / Sofija Liniņa | Lielupe | Latvia |
6 | Timurs Beilo / Alita Krastiņa | Viva | Latvia |
7 | Donatas Malyška / Marta Dereškevičiūtė | Spindulys, Vilnius | Lithuania |
8 | Jurijs Šulmanis / Ksenija Smelova | Mirada | Latvia |
9 | Marks Vatašs / Aurelija Upena | Fokuss | Latvia |
10 | Kristupas Buta / Evinga Baltmiškytė | Spindulys, Mažeikiai | Lithuania |
11 | Benas Norkus / Kamilė Užmiškytė | Šypsena | Lithuania |
12 | Ostap kuzheya / Sofia Demkiv | Foxtrot | Ukraine |
13 | Ąžuolas Šveikauskas / Austė Staškauskaitė | Šypsena | Lithuania |
14 | Aleksejs Cimbaļuks / Jeļizaveta Andrejeva | Aurum | Latvia |
15 | Gustavs Grabovskis / Maija Marija Dombrovska | Dūšas Deju skola | Latvia |
16 | Edvards Zanders / Nikola Nika Laksa | Golda | Latvia |
17 | Maksims Ivanovs / Sofija Unžakova | Elfs | Latvia |
18 | Dmitrijs Urbanovičs / Darina Muntjane | Elfs | Latvia |
19 | Dmytro Sivak / Anastasiia Yerusheva | Foxtrot | Ukraine |
20 | Mikus Toms Ļaksa / Amanda Adamoviča | Golda | Latvia |
21 | Tomass Pešikas-Pētersons / Ksenija Rande | Fokuss | Latvia |
22 | Ričards Lazda / Patrīcija Vaļģe | Škutāna DS | Latvia |
23 | Adrians Sarma / Luīze Elizabete Ābiķe | Deju studija "7" | Latvia |
24 | Ralfs Gruntmanis / Aleksandra Kniša | Aura | Latvia |
25 | Kristers Marģers Kātiņš / Kate Bobriševa | Aura | Latvia |
26 | Tonijs Guntars Sinkevičs / Samanta Vasara | Aura | Latvia |
27 | Grantas Petrauskas / Neda Mockute | Klaipėdos Žingsnis | Lithuania |
28 | Maikls Mārcis Devenis / Sindija Marta Baruna | Reveranss | Latvia |
29 | Stefans Uļeiskis / Elza Dilba | Rihtera deju skola | Latvia |
30 | Kristaps Lucaus / Elza Dilba | Rihtera deju skola | Latvia |
31 | Georgs Trjahovs / Aija Jaudzema | Rihtera deju skola | Latvia |
32 | Kristens Veisbergs / Ariana Špagina | Darja Dance Studio | Latvia |
33 | Yeremitsa-Mavidi Nikolas / Dariia Piskarova | Karnaval | Ukraine |
34 | Rolands Šumeiko / Samanta Šlesere | Vērdiņš | Latvia |
35 | Sebastians Rudusāns / Viktorija Vendija Kovaļova | Lielupe | Latvia |
36 | Markuss Lejiņš / Anastasija Belovinceva | Lesto | Latvia |
37 | Rihards Keišs / Brianna Sofija Svedberga | RV Studio | Latvia |