Osalejad «Baltic Grand Prix» | Registreerimine on suletud
Hall 2Kuupäev: 13.12.2019.
Korraldaja: Spektrs
Vastutav: Aigars Svars
Koht: Ķīpsalas IC
13. December (Hall 2)
1 session 9:15
2 session 12:00
3 session 15:00
4. session 18:00 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (LA) (13)
- Youth + Adult (ST) (6)
5. session 19:30 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (ST) (11)
- Youth + Adult (LA) (4)
14. December (Hall 2)
1 session 9:00
- Juvenile I E6 (10)
- Juvenile II E6 (34)
- Junior I C Standard (31)
- Junior II C Standard (28)
2 session 13:00
3 session 14:30
4 session 16:30
- Juvenile I Standard 4 dances (15)
- Juvenile II Standard 4 dances (40)
- Junior I Standard (40)
- Junior II Standard (55)
15. December (Hall 2)
1 session 9:15
- Junior II C Latin (27)
- Junior I C Latin (27)
- Junior I D Standard (31)
- Junior II D Standard (11)
- Juvenile I Latin 4 dances (15)
- Juvenile II Latin 4 dances (40)
2 session 13:30
3 session 15:00
4 session 16:45
- Junior I D Latin (30)
- Junior II D Latin (12)
- Junior I Latin (48)
- Junior II Latin (58)
kokku: 1400
Juvenile I Latin 4 dances
# | Nimi, perekonnanimi | Klubi | Riik |
---|---|---|---|
1 | Daniel Vinogradov / Antonina Muxina | Sports dance center St.Petersburg | Russia |
2 | Shchepetkov Maksym / Stakhniak Anastasiia | Harmony | Ukraine |
3 | Mark Shuliatskyi / Anna Prykhoda | Harmonija | Ukraine |
4 | Max Diemke / Jessica Diemke | Elegance | Germany |
5 | Ivan Karalkou / Nika Vaitko | Dancer | Belarus |
6 | Kristiāns Albiņš / Džesika Morderere | Daces deju skola | Latvia |
7 | Ralfs Petrovičs / Marinika Štālberga | Estētika | Latvia |
8 | Daniils Isajevs / Aļona Ivanova | Daces deju skola | Latvia |
9 | Normens Krilkovs / Eleonora Marta Rullere | Daugava | Latvia |
10 | Matijus Mastavicius / Jone Zadeikaite | MJ Sport Dance Academy, Vilnius | Lithuania |
11 | Oleksandr Polyvka / Polina Yatsiuk | Foxtrot | Ukraine |
12 | Nojus Vaskys / Auksė Stuopelyte | "Žingsnis", Klaipėda | Lithuania |
13 | Kristupas Sodys / Jogaile Rikleviciute | Klaipedos Žingsnis | Lithuania |
14 | Robert Peik / Rosanna Nurmsalu | Leevi | Estonia |
15 | Kirill Lilleberg / Victoria Makarov | Leevi | Estonia |