Dalībnieki «Baltic Grand Prix» | Reģistrācija ir slēgta
Hall 2Datums: 13.12.2019.
Organizators: Spektrs
Atbildīgais: Aigars Svars
Vieta: Ķīpsalas IC
13. December (Hall 2)
1 session 9:15
2 session 12:00
3 session 15:00
4. session 18:00 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (LA) (13)
- Youth + Adult (ST) (6)
5. session 19:30 (BALTIC TROPHY) (allowed only for couples from Asia and Caucasus countries, Ukraine, Turkey and Israel)
- Junior I+II (ST) (11)
- Youth + Adult (LA) (4)
14. December (Hall 2)
1 session 9:00
- Juvenile I E6 (10)
- Juvenile II E6 (34)
- Junior I C Standard (31)
- Junior II C Standard (28)
2 session 13:00
3 session 14:30
4 session 16:30
- Juvenile I Standard 4 dances (15)
- Juvenile II Standard 4 dances (40)
- Junior I Standard (40)
- Junior II Standard (55)
15. December (Hall 2)
1 session 9:15
- Junior II C Latin (27)
- Junior I C Latin (27)
- Junior I D Standard (31)
- Junior II D Standard (11)
- Juvenile I Latin 4 dances (15)
- Juvenile II Latin 4 dances (40)
2 session 13:30
3 session 15:00
4 session 16:45
- Junior I D Latin (30)
- Junior II D Latin (12)
- Junior I Latin (48)
- Junior II Latin (58)
kopā: 1400
Juvenile II E6
# | Vārds, uzvārds | Klubs | Valsts |
---|---|---|---|
1 | Bondarenko Daniil / Fink Daniella | Eleks | Uzbekistan |
2 | Mārcis Sakne / Anna Rjabova | Lielupe | Latvia |
3 | Eimantas Eirošius / Saulė Turčinskaitė | Žingsnis | Lithuania |
4 | Aurimas Pronskus / Azzurra Cotticelli | Žingsnis , Klaipėda | Lithuania |
5 | Gabrielius Pečiulis / Perla Adomavičiutė | Žingsnis | Lithuania |
6 | Emilijus Broneika / Airida Kmitaitė | „Žingsnis“, Klaipėda | Lithuania |
7 | Marts Arikāns / Linda Jansone | Deju studija "7" | Latvia |
8 | Dominykas Aleknavičius / Beata Nauronytė | Šypsena | Lithuania |
9 | Ivo Buliņš / Estere Rūja | Daces deju skola | Latvia |
10 | Jonas Vilčiauskas / Danielė Vilčiauskaitė | Šypsena | Lithuania |
11 | Augustas Jonaitis / Urte Jonkute | Klaipedos sokiu akademija | Lithuania |
12 | Faustas Žilinskas / Saulė Grinkevičiūtė | MJ spotinių šokių akademija | Lithuania |
13 | Patrikas Slonskis / Julija Gaidamavičiūtė | Šypsena | Lithuania |
14 | Karolis Slonskis / Tija Steponavičiūtė | Šypsena | Lithuania |
15 | Semjons Kravčenko / Sanda Dzelmane | Aurum | Latvia |
16 | Adas Mikenas / Skaiste Vaitkute | Judesys | Lithuania |
17 | Roberts Trokša / Elīza Albiņa | Daces deju skola | Latvia |
18 | Emīls Lasenbergs / Anna Kapče | Daces deju skola | Latvia |
19 | Mikus Toms Ļaksa / Amanda Adamoviča | Golda | Latvia |
20 | Gusts Dzintars / Estere Paula Jankovska | Aura | Latvia |
21 | Morics Jegi / Elita Reigina | Alaudo | Latvia |
22 | Neimantas Bieliauskas / Austėja Endriejauskyte | Klaipedos Zingsnis | Lithuania |
23 | Grantas Petrauskas / Neda Mockute | Klaipėdos Žingsnis | Lithuania |
24 | Mark Morozkov / Paula Anna Lakstīgala | Reveranss | Latvia |
25 | Bogdan Bakulev / Adria Skoromko | Fokuss | Latvia |
26 | Dastins Kazlausks / Gabriela Garda | Rihtera deju skola | Latvia |
27 | Artūrs Bikovens / Alise Lipska | Rihtera deju skola | Latvia |
28 | Valters Rozentāls / Keitija Čuprinska | Alaudo | Latvia |
29 | Jorens Pakalnieks / Paula Pēterāne | Alaudo | Latvia |
30 | Roberts Zirnis / Katrīna Indāne | Alaudo | Latvia |
31 | Henrikas Poršinas / Gabija Gibiežaitė | Šypsena | Lithuania |
32 | Maksims Ivanovs / Sofija Unžakova | Elfs | Latvia |
33 | Konstantīns Rate / Anastasija Maskaļonoka | Olaine | Latvia |
34 | Nikolajs Bobkovs / Sandra Čepule | Olaine | Latvia |