Участники «Jaunmārupe 2019» | Регистрация закрыта
Reitings St & LaJuniori I E6 Latvijas Kauss
Дата: 19.05.2019.
Организатор: LSDF
Ответственные: Ligita Rihtere, Kristaps Cīrulis, Santa Garda–Lodiņa
Место: Jaunmārupes pamatskolā, Mazcenu alejā 4a
Svētdiena 2019.gada 19.maijs
1. daļa 10:00 (Reģ.8:45)
2. daļa 12:30 (Reģ.11:00)
3. daļa 15:30 (Reģ.14:00)
- Bērni LA (Latv. reitings) (20) -
- Juniori I D ST (15)
- Seniori I ST (Latv. reitings) (4) -
- Seniori II LA (Latv. reitings) (2) -
- Seniori III LA (Latv. reitings) (3) -
- Juniori II +Jaunieši C LA (22)
4. daļa 18:00 (Reģ.16:30)
- Juniori I ST (Latv. reitings) (18) -
- Juniori II LA (Latv. reitings) (24) -
- Jaunieši LA (Latv. reitings) (16) -
- Pieaugušie ST (Latv. reitings) (4) -
всего: 300
Bērni II E4 (W,Q,Ch,J)
№ | Имена | Клуб | Страна |
---|---|---|---|
1 | Emīls Stūrmanis / Kerija Agra Ancīte | Lielupe | Latvia |
2 | Gustavs Pranaitis / Anastasija Trizna | Lielupe | Latvia |
3 | Artūrs Dandēns / Ketija Osokina | Lielupe | Latvia |
4 | Rem Šekšuevs / Elena Bobrikhina | Dzintarkrasts | Latvia |
5 | Rolands Šumeiko / Sintija Zepa | Vērdiņš | Latvia |
6 | Adrians Sarma / Luīze Elizabete Ābiķe | Deju studija "7" | Latvia |
7 | Jurijs Šulmanis / Ksenija Smelova | Mirada | Latvia |
8 | Semjons Kravčenko / Sanda Dzelmane | Aurum | Latvia |
9 | Roberts Zirnis / Katrina Indane | Alaudo | Latvia |
10 | Maksims Ivanovs / Sofija Unžakova | Elfs | Latvia |
11 | Gustavs Grabovskis / Maija Marija Dombrovska | Dūšas Deju skola | Latvia |
12 | Markuss Lejiņš / Anastasija Belovinceva | Lesto | Latvia |
13 | Oskars Varga / Elīza Megija Mezīte | Dīva | Latvia |
14 | Ēriks Anoško / Ance Krilova | D & D | Latvia |
15 | Kristens Veisbergs / Ariana Špagina | Darja Dance Studio | Latvia |
16 | Ralfs Gruntmanis / Aleksandra Kniša | Aura | Latvia |
17 | Gusts Dzintars / Estere Paula Jankovska | Aura | Latvia |
18 | Konstantīns Rate / Anastasija Maskaļonoka | Olaine | Latvia |
19 | Haralds Apsītis / Dārta Apsīte | Sara | Latvia |
20 | Kristers Grigorjevs / Aleksandra Spriņģe | Olaine | Latvia |
21 | Dmitrijs Urbanovičs / Darja Rivare | Elfs | Latvia |
22 | Regnārs Ozols / Sofija Zaikina | Alaudo | Latvia |
23 | Ričards Lazda / Patrīcija Vaļģe | Škutāna DS | Latvia |
24 | Tonijs Guntars Sinkevičs / Samanta Vasara | Aura | Latvia |
25 | Oskars Varga / Elīze Megija Mezīte | Dīva | Latvia |
26 | Artūrs Bikovens / Alise Lipska | Rihtera deju skola | Latvia |
27 | Stefans Uļeiskis / Elza Dilba | Rihtera deju skola | Latvia |
28 | Matas Jaloveckas / Evita Kozeniauskaite | Ziburys | Lithuania |
29 | Raivo Upeniks / Linda Jansone | Deju studija "7" | Latvia |
30 | Edvards Zanders / Nikola Nika Laksa | Golda | Latvia |
31 | Radrigo Belousovs / Eva Pereverzeva | Vecrīga | Latvia |