Участники «Jaunmārupe 2019» | Регистрация закрыта
Reitings St & LaJuniori I E6 Latvijas Kauss
Дата: 19.05.2019.
Организатор: LSDF
Ответственные: Ligita Rihtere, Kristaps Cīrulis, Santa Garda–Lodiņa
Место: Jaunmārupes pamatskolā, Mazcenu alejā 4a
Svētdiena 2019.gada 19.maijs
1. daļa 10:00 (Reģ.8:45)
2. daļa 12:30 (Reģ.11:00)
3. daļa 15:30 (Reģ.14:00)
- Bērni LA (Latv. reitings) (20) -
- Juniori I D ST (15)
- Seniori I ST (Latv. reitings) (4) -
- Seniori II LA (Latv. reitings) (2) -
- Seniori III LA (Latv. reitings) (3) -
- Juniori II +Jaunieši C LA (22)
4. daļa 18:00 (Reģ.16:30)
- Juniori I ST (Latv. reitings) (18) -
- Juniori II LA (Latv. reitings) (24) -
- Jaunieši LA (Latv. reitings) (16) -
- Pieaugušie ST (Latv. reitings) (4) -
всего: 300
Juniori II LA (Latv. reitings)
№ | Имена | Клуб | Страна |
---|---|---|---|
1 | Hardi Vahtra / Lisandra Lipp | Tango | Estonia |
2 | Markuss Būmanis / Ksenija Popko | Lielupe | Latvia |
3 | Dmitrijs Naumovs / Kristīne Krastiņa | Liberta | Latvia |
4 | Kristiāns Mārtiņš Ramiņš / Alise Kristāla | Alaudo | Latvia |
5 | Aleksejs Gutenko / Zane Kalniņa | Mirada | Latvia |
6 | Marija Golubeva / Mihails Jakovenko | Daces deju skola | Latvia |
7 | Artūrs Briežkalns / Letīcija Jegi | Dance4U | Latvia |
8 | Daņiils Ternoviks / Milēna Matuka | Lesto | Latvia |
9 | Deivid Sisas / Elina Kabanen | Prestige/Tango | Estonia |
10 | Kirils Bogačovs-Kudrevatihs / Milana Knirko | Škutāna DS | Latvia |
11 | Kristers Staune / Alisa Motorina | Škutāna DS | Latvia |
12 | Artemijs Plakitins / Daria Malysheva | Dzintars | Latvia |
13 | Ernests Aksels Dimants / Marija Paščenko | Daces deju skola | Latvia |
14 | Roberts Punka / Karīna Kārkliņa | Vecrīga | Latvia |
15 | Toms Špīlbergs / Viktorija Būmane | Vecrīga | Latvia |
16 | Deniss Mihailovs / Viktorija Radionova | Rīgas Skolēnu pils | Latvia |
17 | Rolans Stepanovs / Veronika Gžibovska | Mirada | Latvia |
18 | Gregor Labunski / Carmel Anette Niimann | Crause | Estonia |
19 | Reinis Līdaka / Marta Aleksandra Palmbaha | Škutāna DS | Latvia |
20 | Olegs Berzins / Anna Berzina | Dūšas Deju skola | Latvia |
21 | Alans Orda / Amanda Aksenoka | Daces deju skola | Latvia |
22 | Marks Kravcovs / Darina Jakovļeva | Elfs | Latvia |
23 | Aleksejs Kapustjonoks / Jūlija Sidorova | D & D | Latvia |
24 | Kristers Čunka / Sindija Granta | Saldus | Latvia |