Участники «Jaunmārupe 2019» | Регистрация закрыта
Reitings St & LaJuniori I E6 Latvijas Kauss
Дата: 19.05.2019.
Организатор: LSDF
Ответственные: Ligita Rihtere, Kristaps Cīrulis, Santa Garda–Lodiņa
Место: Jaunmārupes pamatskolā, Mazcenu alejā 4a
Svētdiena 2019.gada 19.maijs
1. daļa 10:00 (Reģ.8:45)
2. daļa 12:30 (Reģ.11:00)
3. daļa 15:30 (Reģ.14:00)
- Bērni LA (Latv. reitings) (20) -
- Juniori I D ST (15)
- Seniori I ST (Latv. reitings) (4) -
- Seniori II LA (Latv. reitings) (2) -
- Seniori III LA (Latv. reitings) (3) -
- Juniori II +Jaunieši C LA (22)
4. daļa 18:00 (Reģ.16:30)
- Juniori I ST (Latv. reitings) (18) -
- Juniori II LA (Latv. reitings) (24) -
- Jaunieši LA (Latv. reitings) (16) -
- Pieaugušie ST (Latv. reitings) (4) -
всего: 300
Juniori I E6 (Latvijas kauss) (W,V,Q,Ch,R,J)
№ | Имена | Клуб | Страна |
---|---|---|---|
1 | Svens Kalniņš / Evianna Majore | Dzintars | Latvia |
2 | Aleksandrs Isakovičs / Margarita Parfena | Anitas deju studija | Latvia |
3 | Emīls Ciprus / Lote Baimanova | Lielupe | Latvia |
4 | Vladislavs Meļņikovs / Taisija Smirnova | Dzintarkrasts | Latvia |
5 | Kristers Valters Cers / Paula Šumeiko | Vērdiņš | Latvia |
6 | Kristians Bērziņš / Nikola Garjāne | Duets | Latvia |
7 | Dīns Riekstiņš / Arina Kitajeva | Deju studija "7" | Latvia |
8 | Kārlis Gustavs Kažoks / Enija Viņķe | Tango | Latvia |
9 | Žanis Ivanovs / Elizabete Sofija Morozova | Rēzekne | Latvia |
10 | Valērijs Viktorovs / Viktorija Šilkina | Vecrīga | Latvia |
11 | Aleksejs Lukins / Taisija Bičihina | Dzintars | Latvia |
12 | Edvards Nikolājevs / Nikola Kovtuna | Dīva | Latvia |
13 | Ričards Jansons / Sofja Ščerbakova | Mirada | Latvia |
14 | Marats Gecs / Aļona Krasavceva | Mirada | Latvia |
15 | Ralfs Juliāns Sirmais / Alīna Žogota | Balvu SS | Latvia |
16 | Aleksejs Kozirevs / Paula Pintele | Balvu SS | Latvia |
17 | Rinalds Tensbergs / Anna Luīze Eglīte | Reveranss | Latvia |
18 | Patriks Jermolajevs / Anna Luīza Blīgzna | Reveranss | Latvia |
19 | Ričards Grospiņš / Laura Zuikova | Aurum | Latvia |
20 | Gustavs Flugins / Katrīna Birzniece-Biržāne | Tango | Latvia |
21 | Deniss Daņilēvičs / Taisija Tihonova | Deju studija "7" | Latvia |
22 | Kārlis Zonenbergs / Karīna Agate Baranovska | Tango | Latvia |
23 | Markuss Saukāns / Milēna Migliniece | Aura | Latvia |
24 | Markuss Segliņš / Elīna Rieksta | Aura | Latvia |
25 | Kristaps Mulers / Natālija Stafecka | Frīda | Latvia |
26 | Artjoms Ļedeņovs / Karalina Valdmane | Lesto | Latvia |
27 | Viljams Bergmanis / Anastasija Samuilova | Daces deju skola | Latvia |
28 | Nikita Volkovs / Sofija Jānīte | Ziemeļblāzma | Latvia |
29 | Krišjānis Zelčs / Beatrise Zatlere | Zīle | Latvia |
30 | Dāvis Cīrulis / Ance Marta Neivarte | Sara | Latvia |
31 | Alekss Gustavs Kraulers / Samanta Cēberga | Sara | Latvia |
32 | Hugo Zīlnieks / Laura Eglīte | Rihtera deju skola | Latvia |