Участники «Jaunmārupe 2019» | Регистрация закрыта
Reitings St & LaJuniori I E6 Latvijas Kauss
Дата: 19.05.2019.
Организатор: LSDF
Ответственные: Ligita Rihtere, Kristaps Cīrulis, Santa Garda–Lodiņa
Место: Jaunmārupes pamatskolā, Mazcenu alejā 4a
Svētdiena 2019.gada 19.maijs
1. daļa 10:00 (Reģ.8:45)
2. daļa 12:30 (Reģ.11:00)
3. daļa 15:30 (Reģ.14:00)
- Bērni LA (Latv. reitings) (20) -
- Juniori I D ST (15)
- Seniori I ST (Latv. reitings) (4) -
- Seniori II LA (Latv. reitings) (2) -
- Seniori III LA (Latv. reitings) (3) -
- Juniori II +Jaunieši C LA (22)
4. daļa 18:00 (Reģ.16:30)
- Juniori I ST (Latv. reitings) (18) -
- Juniori II LA (Latv. reitings) (24) -
- Jaunieši LA (Latv. reitings) (16) -
- Pieaugušie ST (Latv. reitings) (4) -
всего: 300
Bērni E6 (W,V,Q,Ch,R,J)
№ | Имена | Клуб | Страна |
---|---|---|---|
1 | Mārcis Sakne / Anna Rjabova | Lielupe | Latvia |
2 | Ralfs Petrovičs / Laura Vataša | Estētika | Latvia |
3 | Kristians Melbārdis / Dana Ļebedeva | Estētika | Latvia |
4 | Morics Jegi / Elita Reigina | Alaudo | Latvia |
5 | Radomirs Ponomarjovs / Veronika Ņikiforova | Mirada | Latvia |
6 | Valters Rozentāls / Keitija Čuprinska | Alaudo | Latvia |
7 | Roberts Trokša / Elīza Albiņa | Dance4U | Latvia |
8 | Roberts Zirnis / Katrina Indane | Alaudo | Latvia |
9 | Mark Morozkov / Paula Anna Lakstīgala | Reveranss | Latvia |
10 | Roberts Vergāzovs / Elizabete Barlote | Rihtera deju skola | Latvia |
11 | Dastins Kazlausks / Gabriela Garda | Rihtera deju skola | Latvia |
12 | Haralds Romanovskis / Karina Kovaļova | Liberta | Latvia |
13 | Romans Bogdanovs / Marija Karolina Kiriļuka | Daugava | Latvia |
14 | Roberts Dorbe / Viktorija Bortkeviča | Dūšas Deju skola | Latvia |
15 | Semjons Kravčenko / Sanda Dzelmane | Aurum | Latvia |
16 | Roberts Meikšāns / Poļina Matosova | Lielupe | Latvia |
17 | Dominiks Lazdāns / Elizabete Brača | Lesto | Latvia |
18 | Ralfs Gruntmanis / Aleksandra Kniša | Aura | Latvia |
19 | Gusts Dzintars / Estere Paula Jankovska | Aura | Latvia |
20 | Jorens Pakalnieks / Paula Pēterāne | Alaudo | Latvia |
21 | Ivo Buliņš / Sabīne Zvejniece | Alaudo | Latvia |
22 | Konstantīns Rate / Anastasija Maskaļonoka | Olaine | Latvia |
23 | Nikolajs Bobkovs / Sandra Čepule | Olaine | Latvia |
24 | Haralds Apsītis / Dārta Apsīte | Sara | Latvia |
25 | Deniss Pavlovskis / Jeļizaveta Dukure | Viva | Latvia |
26 | Emīls Lasenbergs / Anna Kapče | Daces deju skola | Latvia |
27 | Artūrs Bikovens / Alise Lipska | Rihtera deju skola | Latvia |
28 | Regnārs Ozols / Sofija Zaikina | Alaudo | Latvia |
29 | Matas Jaloveckas / Evita Kozeniauskaite | Ziburys | Lithuania |